CNN TÜRK'ün imaj filmi yayında


Kanal D nin alışıla gelmiş yeni sezon tanıtım filmleri gibi cnntürk 'e de imaj çalışması yapılmış.
TÜRK'ün imaj filmi yayında,

Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlanan, bu hafta montajı tamamlanan CNN TÜRK'ün yeni yayın dönemi imaj filmi dün akşam CNN TÜRK'te yayınlanmaya başladı.

CNN TÜRK'te yeni yayın dönemi için; yeni stüdyo hazırlıkları, yeni programların akışa yerleşimi, ekran yüzlerinin fotoğraf çekimleri tüm hızıyla sürerken imaj filmi çekimi için de geçtiğimiz hafta bir ekip hazırlıklara koyuldu. Akşam saatlerinde başlayan çekimler gece geç saatlere kadar devam etti. Sonuçta her izleyeni heyecanlandıracak çarpıcı, dinamik, sıcak ve samimi bir tanıtım filmi ortaya çıktı.

Senaryosundan animasyonuna, çekiminden müziğine ve montajına, yönetiminden yapımına, CNN TÜRK Kreatif Direktörü Okan Aşık ve CNN TÜRK Grafik Departmanı'ndan Tuğsan Toprakçı, Lezzet Durakları programının yapımcısı Emrah Bakkaloğlu, Her Yerde Bir Haber Var programından tanıdığımız yapımcı Yeliz Ergeç, CNN TÜRK Kameramanı Sami Uslu ve CNN TÜRK yapımcılarından Dilan Bayır emek verdi. İmaj filminin müziği ise, CNN TÜRK'ün yeni yayın dönemi müziklerine imza atan, Taner Onat'a ait.

CNN TÜRK'te yayına başlayan tanıtım filmi aynı zamanda, Kanal D ve Star'da da ekrana gelmeye başladı. Reklam filmini izlemek için tıklayınız(http://video.cnnturk.com/2010/haber/8/26/cnn-turkten-carpici-bir-imaj-filmi). marketingturkiye.com